https://realtimeboard.com/app/57625120/group6/
Rudens svētki
Mērķis: Rudens gadskārtu svētki eiropā
Uzdevumi :
1. Iepazīt rudens gadskārtu svinēšanas tradīcijas;
2. Izveidot svētku pasākumu Miķeldiena;
Mērķgrupa: 5 - 10 gadi
Apraksts: Iepazīt rudens svētku svinēšanas tradīcijas eiropā dziedot, dejojot, rotaļājoties. (Twinspace, youtube, wikispaces u.c.)
Rezultāts: Svētku pasākums ar koncertu un izstādi.
Realizācijas laiks: septembris - novembris
Izvērtējums : Iepazinis rudens svētku svinēšanas tradīcijas eiropas valstīsDarbs ar rindkopu (piešķirt virsraksta stilu)
Jau no pirmsākumiem, Internets bijusi vide, kur meklējam informāciju mācību stundu darbam, ārpus klases darbam, personīgām interesēm utt. Dažkārt atrodam resursu par kuru varam teikt, šis ir resurss, kurš man noderētu pēc kāda laika. Problēma, kā atcerēties šī resursa adresi, tajā brīdī, kad man tā būs vajadzīga. Līdz šim grāmatzīmes mēs glabājām savās pārlūkprogrammās. Šim grāmatzīmju glabāšanas veidam ir divi būtiski mīnusi: Tās pieejamas tikai mūsu datoros un tās zūd, ja kaut kas slikts notiek ar mūsu datoru. Jaunais veids, kā glabāt Interneta resursu grāmatzīmes ir tās glabāt speciāli veidotā Interneta vidē (nolīdzināt pēc abām malām, tkstu tumši zilā krāsā)


Atēla ievietošana

0_d1f5f_4029a6f5_XS.gif

Video ievietošana


Vidžetu ievietošana


Darbs tabulās

0_dfaa2_4f88e765_XS.gif
01ded5e01cfb.png

Etwining projekta ideja Tēma: Raibais rudentiņš Vecums : 3 - 7 Ideja: Izmantojot rudenim raksturīgos dabas materiālus veidosim gleznas, rotas un dāvanas.